| dennis9091 a întrebat:

Mi-a aparut recent de cateva zile ca o buba mica de aprox un cm in zona inghinala. E sub piele si e cam ca o bila de fapt un piele, la cativa cm de penis. Mentionez ca am 15 ani. Cine ma poate ajuta? Ce ar putea fi? sunt destul de ingrijorat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| clau44 a răspuns:

Iti vine sa te scarpini? Daca da, poate fi furuncul, iti recomand un medic dermatolog. Daca nu, consulta si un ginecolog.

| dennis9091 explică:

Sunt baiat. Nu cred ca am ce sa caut la ginecolog. Sunt ''curat''. Se simte tare la suprafata, dar nu ma deranjeaza deloc. Nici nu stiu ca o am. Dar sunt destul de ingrijorat.