| Ghiță2250111 a întrebat:

In urma cu câteva zile am avut un contact sexual, și partenera era pe menstruație, și mi-a apărut o besica sub piele la penis, și acum am o vanataie, nu am simptome nu am nimic… sunt foarte îngrijorat, se poate întâmpla ceva legat cu asta? Țin sa Menționez ca nu am fost protejat și am fost igienici! Va rog ajutați ma!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Despre ce igiena vorbesti baiete? Poate vrei sa spui lipsa ei... odata ce ati facut sex neprotejat, in cea mai murdara perioada a unei femei.
Menstruatia este cea mai urata perioada a femeii, cand se elimina sangele murdar si chiar este recomandat sa NU se intretina sex in perioada aceea fiindca este risc major de infectii la ambii partneri, transmitere de boli BTS sau chiar pornirea unei hemoragii.

| iulia0514 a răspuns:

Simplu faci o vizita la medic!

| Anonim0246O a răspuns:

Încearcă să cauți la farmacie ceva legat de asta. Dacă nu faci asta, spală te cu sapun Protex. În câteva zile îți va trece. Încearcă sa nu pui mana prea mult. Daca nici asa nu scapi, caută pe google tratamente acasa pentru problema ta.