| Mariaa20009 a întrebat:

Bună TPU, acum o zi, mi-am luat mustață cu o bandă veet pe care o aveam de mult timp și ieri m-am gândit să o folosesc dar imediat după m-am înroșit foarte tare și am spus ca poate este normal să fie așa primele doua ore dar nu mi-a trecut iar azi dimineață mi-a apărut o iritație și niște bubițe mici pe față în locul unde mi-am luat mustața...Nu ţin minte exact de când aveam acea bandă, poate era veche și de asta am această iritataţie? Ce aș putea să fac să scap de ea?

Răspuns Câştigător
| biamaria1004 a răspuns:

Da este foarte posibil sa fie foarte veche. Pentru iritatie poti folosi o crema de galbenele

| Mariaa20009 explică (pentru biamaria1004):

Tocmai am încercat și chiar mă ajută, mulțumesc pentru sfat?

| Mariaa20009 explică (pentru biamaria1004):

ști cumva În cam cat timp ar trebui sa dispară?

3 răspunsuri:
| GrecuMariaaa a răspuns:

Poti sa folosesti Baneocin pulbere pentru iritatie.