| Florescu_Monica_1969 a întrebat:

Mi-a intrat sare intr-un ochi si ma ustura si vad prost, ce sa fact?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spala-te cu foarte multa apa curata!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Da' cine s-ar spala cu apa murdara?

| Chernobyl a răspuns:

De duci la doctor nu te trata acasa.