| Emilia_Emi_1995 a întrebat:

Buna ziua azi m-am dat cu parfum si mi-a intrat in ochi I candidate mare de parfum.Ce as putea face ma ustura

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trece

| DovleacTurbat a răspuns:

Sunt singuru' care se gandeste um dracu iti poti da cu parfum in ochi? Ce voiai sa imparfumezi, sprancele?

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Spala-te cu multa apa si insista big grin in mod normal parfumurile nu se duc cu apa, unele sunt uleioase deci poti sa freci cu un servetel umed.Incearca sa nu te freci la ochi si ai grija daca viitoare

| Anonima6789777 a răspuns:

Spală-te bine pe ochi, nu poți face nimic altceva.

| Happy33 a răspuns:

Spalate cu apa din abundenta. Nu ignora ca poti sa ai probleme. Funda, ppplllsss.

| bubu12234 a răspuns:

Clateste ochii cu apa multa