| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a recomandat medicul neurolog pentru fratele meu de 8 ani medicamentul carnozina suspensie. Stie cineva unde gasesc acest medicament?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa inteleg ca ai cautat in farmacii si nu este de gasit? atunci poti intreba medicul si poate iti da o sugestie/poate schimba tratamentul.
Nu iti recomad sa cumperi de pe internet...
O zi frumoasa sa aihappy

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

Mersi!

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Din moment ce ti-a fost recomndat de un medic, banuesc ca ti-a spus si ce farmacie.Si ma gandesc ca a dat si reteta.

| Dinu77744 a răspuns:

In farmacie de pe internet