| GabrielaS13 a întrebat:

Aceasta intrebare e mai mult pentru fete. Ultima data mi-a venit menstruatia pe 8.04. 2013. Acum suntem pe 1.06. 2013 si tot nu mi-a venit. Ce s-a intamplat oare? Am vreo problema?

FUNDA

2 răspunsuri:
| Capsunicax3 a răspuns:

Poate nu ti-e regulata, ea se regleaza doar dupa 2-3 ani. :*
Ai slabit brusc, ai mai crescut, sau ti-ai schimbat alimentatia. happy
Du-te cu mama ta la doctor si vezi ce ai. :* Poate fi si lipsa de calciu. happy Funda?

| nebunel a răspuns:

Daca esti doar la inceput nu este nimic se mai intampla dar daca ai de mult timp este bine sa te duci la un doctor!