| GEORGEL2012 a întrebat:

Mi-am cumparat un scaun directorial si are langa acel maner de reglare a inaltimi ceva rotund care daca il strang nu ma lasa sa ma balansez sper ca intelegeti! acea chestie nu este pentru reglarea spatarului nu? adica mi se pare ca nu stau bine cu spatele

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Necunoscutu92 a răspuns:

Daca scaunu nu teie bun scimbal o sa ai probleme grave cu spatele