| Mihaelaa98 a întrebat:

Mi-am dat un smiley pierce și as avea o întrebare. Cercelul este băgat in frenul buzei superioare. In caz ca se întâmpla ceva și mi se rupe frenul din cauza cercelului ma poate afecta cumva? Reprezintă vreun pericol sau se regenerează pielea de acolo in timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| IoanWild a răspuns:

Poate da poate nu. Si regenerare dar si infectie poate aparea. Esti perfecta si fara pierce.Bafta!