| IrenneDrt a întrebat:

FUNDA am o problema. deci de vreo 2 saptamani si ceva mi-am facut un pierce in buric.in jurul cercelului aidca dupa forma gaurii pielea s`a intarit.asta inseamna ca s`a infectat. mie mi-a spus cineva ca nu.adica cercelul e din titan si a fost sterilizat tot in momentul in care mi l`am facut. putin ajutor si va rog fara critici. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| CrazyClery a răspuns:

Mai bine consulta un medic, fa ceva! Asigurate ca nu ai nimic! De la un simplu cercel, poti ajunge la boli grave.Ai grija de tine!