| John232 a întrebat:

Mi-am facut un mic tatuaj si mi s-a infectat, ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa-l tragi la raspundere pe cel care ti l-a facut.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa mergi la un medic sa nu se agraveze treaba si sa iti faci niste analize sa nu fi luat si alte boli daca a fost facut in asemenea conditii incat s-a infectat

| Scarbo a răspuns:

Te-ai dat cu crema din aia pentru tatuaje?