| anonima2405 a întrebat:

Mi-am luat tripuri in vis de la medicamente
Precizez faptul ca am bronsita acuta iar medicul de familie mi-a prescris niste medicamente tari. Ar trebui sa ma ingrijorez?
Pentru cei care nu stiu, trip gen halucinatii/filme

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Ori sunt vise ori halucinaţii, hotărăşte-te.

| CuriousStuff a răspuns:

Nu stiu ce medicamente pentru bronsita pot sa dea halucinatii. Eu zic ca nu e din cauza medicamentelor. Daca se manifesta doar in timpul somnului nu trebuie sa faci nimic. Daca incepi sa halucinezi in timpul zilei mergi la medic sa-ti schimbe tratamentul, desi ma indoiesc ca e din cauza tratamentului.
Multa sanatate.