Întrebare recomandată | StefanDrg a întrebat:

Mi-am pierdut cardul de sanatate acum mult timp, cateva luni cred. Unde trebuie sa merg sa fac altul si cat ma costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nirocino a răspuns:

La Casa de Sanatate si costa 15, 5 lei.

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Ti s-a dat raspunsul mai jos. Costa 15-20 lei si ajunge in vreo o saptamana de la cererea depusa la CNAS. Sanatate!