| Roxiii94 a întrebat:

Mi-au aparut multe bubite pe piept straight face. Sunt mici si rosii, ca niste cosulete. NU am mai avut niciodata asa cevastraight face. Si nu stiu am impresia ca am si fata mai umflata. De 2 saptamani fac tratament, ca am fost racita si ma gandesc ca de la asta e thinking Iau : Klabax, Prednison, Aerius, Epicogel, Erdomed. Am terminat unele, am ramas doar cu Aerius si Erdomed

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Noonee a răspuns:

Vezi sa nu ai o alergie happy

De cele mai multe ori se face asa de la salam si astea cu prea multe e-uri ...Ar trebui sa consulti medicul de familie.

| StelistaPanaLaMoarte a răspuns:

Ai facut alergie de la ceva, de la unul din medicamente.