| allexutzadolc3 a întrebat:

Mi-au aparut niste semne pe picioare de la muscaturile de tantar. le-am rupt si mi-au ramas semne. Ce pot sa fac ca sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| danteluta a răspuns:

Incearca sa te dai cu crema de galbenele din farmacie

| scumpik a răspuns:

Si mie mi-au ramas dar imi dau cu unguent cu extract de galbenele gasesti la farmacie si e 3 lei.happy

| DeeutzaJ a răspuns (pentru scumpik):

....Ai putea sa imi spui cam dupa cat timp vor disparea semnele? Iar crema trebuie sa intre in piele sau se absoarbe singura?

| acdcfan a răspuns:

Ai putea sta la soare ca sa te bronzezi si sa nu se mai vada iar de acum nu le mai rupe.