| AndreeaCristina1992 a întrebat:

Am avut paduchi de la facultate si m-am dat cu gaz.Si mi-au ramas muscaturile in cap si niste au aparut niste pete rosii pe scalp.O sa treaca mancarimea si muscaturile? In cat timp? Mersi.

1 răspuns:
| elcosmin a răspuns:

Pai nu trebuie sa-ti faci probleme. Bine ca ai scapat de ei. Asteapta si tu cateva zile, si daca nu trece, atunci du-te la un medic dermatolog. E posibil sa fii alergica la acea lotiune de gaz. Dupa incheierea "tratamentului" vezi cum te simti. Eu zic ca n-ai de ce sa-ti faci probleme