| andra4u a întrebat:

Mi'e super rau.Am avut cateva zile in care nu prea puteam manca deloc. Azi dimineata m-am trezit cu stare de voma si vad ca persista. Ce as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sellena_4766 a răspuns:

Ceva la stomac, fugi la medicul de familie.

2 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Bacterie, virus; doamne fereste de pancreatita sau hepatita. -- medic. Cand mai ai problema, nu stai "cateva zile".

| bambi12313 a răspuns:

Ai putea avea o migrena abdominala : http://medlive.hotnews.ro/......inala.html
Sau la ce m-am gandit prima data ( poate jignesc, insa... ) ai putea fi o viitoare mamica :-? nu stiu cel mai bine ar fi sa consulti un doctor