| Bogna a întrebat:

Mi se cojeste pielea de pe palma si intre degete. pote fi de la lazerul mouselui?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

laughing Nu nu are nici o treaba cu mouseul. Asta se numeste lipsa de calciu. Du-te la farmacie si ia vitamine cu calciuwinking si funda pls

3 răspunsuri:
| cici a răspuns:

Nu sigur ca nu.este din alta cauza.se poate sa se schimbe pielea

| R_8074 a răspuns:

Poate ai lipsa de calciu, se mai intampla sa ti se cojeasca pielea daca ai. Mai ales de pe maini si degete.

| mishu112 a răspuns:

Cici a răspuns:
Nu sigur ca nu.este din alta cauza.se poate sa se schimbe pielea -tare asta ceai falaughing nu se transforma ca nu e monstrulaughing, du-te mah si ia calciu tuhappy