| igrec005 a întrebat:

De cateva zile a inceput sa mi se cojeasca pielea de pe degete. Dar mi se cojeste intre degete si e enervat. Din ce cauza se intampla chestia asta? Cu ce imi fot da ca sa mi se vindece mai repede?

3 răspunsuri:
| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Am și eu. Mama a zi că e ciupercăstraight face. Intrea devar m-am dat cu cremă de ciupercă si a trecutstraight face

| kikita99 a răspuns:

Buna aceasa este din cauza lipsei de calciu ...ca sati treaca date cu o o crema care contine calciu

| dulcik_1953 a răspuns:

Buna mi s-a intamplat si mie date cu o crema de maini si iti va trece in 2 zile