| Alinutza_9996 a întrebat:

Miley cyrus a murit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| caramelagurl33 a răspuns:

laughing nu ca dadea la stiri.stii daca mor oamenii obisnuiti nu-i nimic dar daca mor vedete la da trei zile la stiri cs michael jackson.asa ca nu.

129 răspunsuri:
| DraIneR a răspuns:

Ce intrebare rolling on the floor Nu a murit. yet ^^

| danaalexa a răspuns:

Cum sa moara?

| Диана a răspuns:

Da. Au calcat-o fanii suparati cu masinahee hee

| stfnn a răspuns:

Nu, nu a murit numai ca un hacker i-a spart contul si a scris acolo ca e moarta.cauta pe google pentru mai multe informatii.

| NUUSTIU a răspuns:

laughing Nu...de unde ai auzit si minciuna asta?

| Icsulets a răspuns:

Nulaughing e teahara si nevatamatalaughing

| ELD a răspuns:

Cu sigurantalaughing sunt niste zvonuri, nu este adevarat.

| Necunoscută a răspuns:

Nu

| oblivion95 a răspuns:

...as vrea eu

| Emena a răspuns:

Nu. lol

| strumfiiix a răspuns:

Nu. A fost declarata moarta de catre hackeri.

| LoLBuzz a răspuns:

Nu

| Lighto a răspuns:

Unde ai auzit asta? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee? Ce ti-a venit? Ai innebunit?

| georgyana98georgy a răspuns:

Miley Cyrus nu a murit uite aici un site cu mai multe informatii:

http://www.bestmusic.ro/......11754.html

fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce? De ce? Ce s-a intamplat?

| Cristi_6252 a răspuns:

Nu-de unde ai mai scos-o si pasta?

| kayla a răspuns:

Ce?
nu cred

| Mefisto23 a răspuns:

Cine e? Cantaret?

| JsBeibDOLL a răspuns:

Hey, Hey,! Nu nu a murit.Pe langa fanii sunt si unii care o urasc si stiu ca ei au postat chestii de genu moarta. Dar a fost declarat de nenumarate ori vie, dar va "muri" din muzica de poimaine de cand va face o pauza in care se gandeste mai bine ce gen de muzica sa adopte. P. s:Maine isi lanseaza ultimul alb. fundita?

| teodoram a răspuns:

E ****straight face n-a murit laughing de unde ai mai auzit si tampenia asta?

| ioana_9187 a răspuns:

Nu, Miley Cyrus nu a murit!

| RoooneyThePuf a răspuns:

As vrea eulaughingoh go on

| blue95 a răspuns:

Nu a murit laughing

| Mar a răspuns:

Nu nu a murit.Cum sa moara fata asta daca e pazita de bodyguarzi intruna.Afost declarata moarta de hacker dar nu nu a murit

| Yoanna_4969 a răspuns:

Nu, nu a murit laughing Ce intrebare...

Răspuns utilizator avertizat