| GeOrGeNuSh a întrebat:

Dar am si eu o intrebare!
Mama lui Miley Cyrus a murit?straight face
Ca am auzit de la cineva!big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Nu a murit!
s-ar fi facut mare valva in toata mass-media daca asta ar fi adevarat!
poti sa stai linistita!

310 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Sper sa da!

| thegreatgatsby a răspuns:

Nu a murit ma, traieste si e sanatoasa

| Razvy197 a răspuns:

Cauta cel mai bine pe net.acolo vei afla raspunul adevarat

| Razvy197 a răspuns:

Nu am murit pe mama lui miley cyrus o cheama leticia. daca vrei sa afli intra pe id ei miley_cyrus_me93

| jkjhcshbbzmb a răspuns:

Dumnezeu sa o ierte! rip

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Nu a murit laughing

era un nr din revista popcor o poza cu familia ei din 2009 tongue si era si maicasa

| teddy_8141 a răspuns:

Nu a murit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@nogod: bey, nu traumatiza copilu... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred dar parca traia ma rog mai cauta si tu pe net ca trebuie sa gasesti cevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sper ca nu a murit imi place mult muzica ei si prietenelor mele. O iubim mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sper ca Miley Cyrus sa nu moara ca e super tare si sa dea dumnezeu sa nu se intample asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit cum sa mmoara ar fi o nebunie totala daca ar fi murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiati ca fratele lui Maily Cyrus este I. M. O si a fost dat afara din familie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa fiu nu stiu... dar cred ca nu... nare kmhee hee. oh go on stai calm...[`].; x...-; a. sh id ei nu e miley_cyrus_me93. [] am vb cu EA p un id nou miley9281winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma voi chiar credeti ca aveti adresa lui miley cyrus?
ganditiva k is multi in lume care vrea sarada de joi k ii miley cyrus imi pare rau dar numa daca va duceti al un concert si la autografe pe cd sa o intreba-ti alta solutie o tin numa pentru. mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te asigur ca nu a patit nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vanessa cati ani are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ie moarta ca am vazut-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cared ca mama lui miley cyrus nu a murit... pentru ca voi spuneti ca a murit pe 14 septembrie aduca ieri... si asta nu-i adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu a murit si in plus cel care ti-a zis insemna ca nu este destul de informatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si nici miley cyrus nu a murit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu a murit stai linistita uitate pe net sa vezi cate poze itit da cu ea si cu mama ei plus ca numai in film mama ai a murit in realitate ea are mama nu a murit. nu mai crede chiar totul ce scrie pe net caq nu-s toate adevarate te pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit nu stiu unde ai auzit si eu credeam la inceput ca emoarta dar e vie poti sta linistita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine crede ca are id lui miley... nu vreau sa fiu rea dar am auzit de n id uri a lui miley si nu stiu care e advsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treieste dar nu vrea sa fie cunoscuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buai inteligentilor ce dracu ziceti niste minciuni mai mari ca voi mah mah sunteti cei mai mari imputiti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a muri sti care este povestea?
fi atenta cand ea era mica mama ei s-a despartit de atta ei si ea fiind mica nu stia. dar mama lui miley nu a murit traeste dar nu stie nimedi de ea pentru ca este acum in portugalia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit am vazut-o la tv pe dolce si miley mai are 5 frati iar fratele ei nu a fost dat afara din familie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea a murit de mult dar sa stii ca ea nu se simte prea rau din aceasta cauza! face asta pentru fanii ei! eu o ador! papa!