| angipissi a întrebat:

Buna se zvonea ca miley cyrus a murit este adevarat

Răspuns Câştigător
| ionica56 a răspuns:

Miley Cyrus nu e moarta, confirma reprezentantii vedetei de la Disney, dupa ce pe Internet au aparut mesaje prin care se transmitea faptul ca ` Hannah Montana ` a murit intr-un accident.

`Fanii` lui Miley se tin de sotii. De aceasta data au mers cam departe. Un hacker, om fara ocupatie, i-a spart contul de pe YouTube si a postat mesajul :

`Sunt Mandy si am niste vesti foarte triste… suntem foarte intristati sa va spunem ca Miley a murit in aceasta dimineata dupa ce a fost lovita de un sofer beat`.

`Miley ne-a spus ca daca vreodata i se intampla ceva, atunci trebuie sa-i anuntam pe fanii ei intai… Odihneasca-se in pace. Draga, iti vom simti lipsa foarte mult`.

Si, pentru a fi cat mai (in)credibil, hackerul a postat single-ul lui Miley Cyrus, `Goodbye`.

20 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nope ma na murit. Dar kik Robert krd ca va muri peste 3-4 ani.

| covexrobu a răspuns:

Ce tragedie :O. Lumea este disperata mii de copii s-au sinucis deja din aceasta cauza.
Cauta prima oara informatia si dupa aceea intreaba. Iti era greu sa cauti pe google o informatie si dupa aceea sa intrebi?

| Monica a răspuns:

Sunt zvonuri penibile!
Stai linistita laughing!

| cristiannn_8836 a răspuns:

In primul rand nu a murit, si in al 2-lea rand daca murea, nu crezi ca se mediatiza, nu crezi ca se creea un taraboi?laughing

| alessutz11 a răspuns:

Nu e adevarat, ce naiba mai zic si unii! Nu a murit, poate Hannah a "murit" datorita faptului ca Miley vrea sa isi schimbe imaginea din baby girl la bad girl. So... not true happy

| Georgiiiii a răspuns:

Nu a murit rolling on the floor
ce tampenielaughing

| SlowLikeSnow a răspuns:

Trebuia sa se sinucida de multlaughing Da nu a murit ca Daca murea se sinucideau toti copilasii cum spunea "covexrobu" mai sus

| ♥PiNkY♥ a răspuns:

Nu. nu e adv e un zvon. ba chiar cand va implini 18 are de gand sa se casatoreasca

| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

Nu a murit sunt zvonuri! Dar eu as vrea sa aflu despre Emma din H2O nu stiu daca a murit dar eu nu cred ca a murit nici una.Nu cred pana nu vadbig grin! Pa pa! O seara buna iti doresc!

| CookieDiamond a răspuns:

Logik ca nu :]] tu hiar crezi tot ce auzi laughing asa face presa mereu spun detalii neplacute faniilor laughing ca sa ii ingrijioreze sau ceva de genu happy
si stai linistita nu a murit!

| Carmen15_7371 a răspuns:

Buna.Miley nu a murit stai calmatongue, eu una nu stiam nimic acum aflu, e o tampenie scoasa de astia ca sa aiba publicitate.Paa.:*

| Ninna a răspuns:

Miley Cyrus nu a murit no talking asa se zvonea si anul`trecut despre "Emma" din H2o ca ar fi murit oh go on nu au ce sa mai scrie si astia pe site-uri ca sa atraga privirile oamenilor.winking
Si app. nu stiai ca Miley munceste pentru. alte episoade Hannah Montana cele care vor aparea in septembrie? happy
Deci clar ca nu a murit.

O zi buna! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat daca ar fi murit eu as fi in Tenesee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit hana montana stati linistit eu nu-s cu hana montana numi lace hana montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum asa? imi poti spune?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit miley cyrus

| Deea_7266 a răspuns:

Sa moara?! Ha ar veni apocalipsa mai repede!laughingE un hacker nesimtit fara ocupatie care ia spart contul pe yuotube si a postat un viodeo cum ca miley a murit intr-un accident de masina ca a fost pleznita de un sofre beat.Si ca daca pasetste ceva fanii sa fie instiinati primii.barfe.bla bla

| crisina a răspuns:

Salut. mi se pare ca nu-i adevarad.nare cum miley cyrus sa moara.

| FIRUKA a răspuns:

Ha! ha! ha! Miley nu a murit pentru ca acum joaca in 'playboy'!

| Sultana_Corina_1979 a răspuns:

Nu cred, sincer! este o gluma sau chiar realitate?