| Georgyana98 a întrebat:

Miley Cyrus a murit?
dau funditakiss

Răspuns Câştigător
| Misssy a răspuns:

Nu na murit. funda

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Unde ar fi norocul ala...Si-ar schimba copiii vestimentatia. Fanilor, jos cu stupizii de pe mine.hee hee

pa, pa.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Nu! Nu! Nu! Nu a murit! Nu mai ascultati vorbele altorawaiting

| Bondarel99 a răspuns:

Dooooamne fereste! Daca se intampla asa ceva cred ca iti dai seama ca numai despre asta se vorbea la televizor, peste tot.De unde ai mai scos-o si pe asta?

| SalutTpu a răspuns:

Nu

| dyannee a răspuns:

Sigur ca nu.Mai demult se zvoneau niste barfe false, atata tot!
Uite aici: http://www.bestmusic.ro/......11754.html

| Lαααα a răspuns:

Dai funda daca a murit?laughing

| Anileda a răspuns:

Nu este doar un zvon prostesc.

| Asdfasdefta a răspuns:

Nu a murit! Stiu sigur. Dai funda daca a murit?:O:O

Funda?puppy dog eyes

| KeepCalm a răspuns:

Dai funda daca a murit?hee hee
Cam asa a sunat.

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna! laughing cum sa moara? de unde ai scos-o pe asta? nu. te asigur ca nu a murit tongue tongue laughing!

| ShiNee a răspuns:

Dc? tiai dori?

nup nu a murit rolling on the floor erau niste zvonuri cum ca ar fi murit intr-un accident de masina dar asta era prin 2008 deci nu a murit cu siguranta

| D33a98 a răspuns:

NU, nu a murit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit.Este teafara, sanatoasa, acasa la ea si are tot ce si-ar dori un adolescentkiss si sa stii ca eu nu fac misto ca cei de jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama ce scandaluri erau in presa daca murea? plus ca nu putea sa scoata noua piesa "Can't be tamted" in mai. ce mai intrebare.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu a muritlaughingDoar soferul ei a urit intr-un accidentstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! un fan dussss a inventat prostia asta sa stii! iti dau un sfat:nu cred tot ce se scrie pe net, in ziare, la televizor pentru ca nu totdeauna este adevarat! si eu sunt un fan f. f. f. f mare de al ei si sunt la curent cu tot si iti spun ca NU a murit! iti dai seama ce faceam daca murea? cred ca acum eram in coma la spital...laughing

| awsaasasaa a răspuns:

Nu a muri sunt doar zvonuri. Chiar crezi toate zvonurile

| Maya_5267 a răspuns:

Nu

| Andreeeeaa a răspuns:

Nu a murit tongue se spune ca "a murit " laughing) oameni prosti... daca miley ar fi murit cum a mai jucat in hannah montana forever? sau cum face melodiile laughing)) din mormant? straight face

| Andreeeeaa a răspuns:

Nu, nu a murit stai calam; d se spune ca " a murit " laughing oameni prsti happy daca ar fi murit cum nu ar mai face atatea melodii laughing nu ar mai face deloc daca ar fi moarta :p si inca lucreaza la filmu' hannah montata forevertongue am auzit ca o sa se lucreze la sezonu 4; p