| Alinutza_9996 a întrebat:

Miley cyrus a murit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| caramelagurl33 a răspuns:

laughing nu ca dadea la stiri.stii daca mor oamenii obisnuiti nu-i nimic dar daca mor vedete la da trei zile la stiri cs michael jackson.asa ca nu.

129 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

N-a murit da eu mor de ras ca intrebarea asta are 34 de raspunsuri

Janina
| Janina a răspuns:

Te-ai gandit cand ai postat intrebarea?

| Mar a răspuns:

Nu nu a murit.Cum sa moara fata asta daca e pazita de bodyguarzi intruna.Afost declarata moarta de hacker dar nu nu a murit

| danaalexa a răspuns:

Cum sa moara?

| Mefisto23 a răspuns:

Cine e? Cantaret?

| PhotoIsMyLife a răspuns:

As vrea eu :X

| AddaXD a răspuns:

Nu a murit. si nici nu cred ca va muri curant. acum are 16 ani, apropo

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Mai nu m-as bucura dar nu este adevarat! azi am vazut o poza cu ea pe Rimel... imbracata ca o pitipoancaa!

| mishalovesyou a răspuns:

Nu a murit
Deocamdata!:d
nu as vrea sa moarathinking

| cornel a răspuns:

Da a calcat-o avionul pe trecerea de pietonihappy

| cornel a răspuns:

Da a calcato trenul pe trecerea de pietonhee hee

| ELD a răspuns:

Cu sigurantalaughing sunt niste zvonuri, nu este adevarat.

| RoooneyThePuf a răspuns:

As vrea eulaughingoh go on

Răspuns utilizator avertizat
| kayla a răspuns:

Ce?
nu cred

| Emena a răspuns:

Nu. lol

| St3fa a răspuns:

Nuu nare cum

| NUUSTIU a răspuns:

laughing Nu...de unde ai auzit si minciuna asta?

| YoCookieMonster a răspuns:

Mi-as dori

| IonelG a răspuns:

A murit! Slava Domnului! Deci exista Dumnezeu! sora mea asculta in disperare mulodiile ei tampitesi. Uraaaaaaaaaaaaaaa!

| blue95 a răspuns:

Nu a murit laughing

| Диана a răspuns:

Da. Au calcat-o fanii suparati cu masinahee hee

| Icsulets a răspuns:

Nulaughing e teahara si nevatamatalaughing

| Necunoscută a răspuns:

Nu

| DraIneR a răspuns:

Ce intrebare rolling on the floor Nu a murit. yet ^^

Răspuns utilizator avertizat