| Lukas1994 a întrebat:

Neata',de cateava luni nu stiu de ce dar fix dupa ce termin de fumat o tigara mi se face foarte sete indiferent daca am baut un pahar de apa sau zece inainte,daca vreau sa fumez pe strada de exemplu trebuie sa am obligatoriu o sticla de apa in ghiozdan,Caș sau cardul de credit, din ce motive medicale se-ntampla asta? fumez de 8 ani (varsta de 12)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fumezi de la 12 ani?
Trebuie să faci o spirometrie, mergi la medicul de familie pentru un control medical.
Pa, pa.

| mihaicelsfant a răspuns:

Si eu sunt fumator de 4 ani si eu am patit asa dar mi-am revenit, eu zic sa le schimbi incearca si dupa zi-mi daca a mers

| umbra09 a răspuns:

Nu mai fuma si ai scapat