| Curioasaa a întrebat:

Neata PTU nu am dormit aproape toata noaptea deoarece imi iasa o masea si ma doare ingrozitor iar de la calmante imi trece maxim 2 ore si durerea revine. Stiti ceva medicamente de la farmacie sau leacuri babesti. funda. Help mesad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LadyAdda a răspuns:

Incearca flamexin, ketonal, si daca nu merge incearca cu spray lidocain iti amorteste zona.

1 răspuns:
| mishuzuchan a răspuns:

Mi-a zis bunica mea ca daca te doare maseaua procedezi astfel: iei o cana pui apa caldutza in ea si pui multa sare si amestecidupa care o tii in zona care te doare a si inca ceva a zis ca daca pui parfum pe dinti masele iti amortesc foarte repede sa te faci bine repede te pup ^^