| Alinaintreaba059 a întrebat:

Neata TPU!

Aseara cand am adormit imi era foarte frig. Apoi m-am trezit pe la 3 aproape 4 si imi era asa cald, dar daca ma descopeream imi era foarte frig. Acum cand m-am trezit cum avut nevoie la baie si ma durea putin cand urinam. Ma doare foarte tare capul acum si m-am trezit transpirata. Sunt foarte imbujorata si nu pot merge foarte bine.

Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Oboseala, posibil gripa, raceala sau chiar covid.

| sierra1 a răspuns:

"ma durea putin cand urinam. Ma doare foarte tare capul"

cere de la medic o trimitere la un specialist care crede că e prioritar (ai cel puțin 2 probleme distincte)

| timidu89 a răspuns:

Covid sau gripa si probabil o infectie urinara. De durut la urinare nu am auzit, de usturime da.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Ce te durea cand ai urinat?
Probabil te-a prins o răceală da s te doare capul si ai frisoane
Parerea mea ar fi sa iei nurofen raceala si gripa ( asta merge la mine ) si sa stai acasa., sa citesti biblia si sa te rogi sa iti treaca