| DeejayMix_8989 a întrebat:

Nici bine nu a inceput scoala dar eu m-am saturat de ea. V-as ruga daca ma puteti ajuta cum sa ma imbolnavesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| szilard45 a răspuns:

Febra cel mai usor manca cam un gram de creta
sau spalate pe cap si nu te usca si culcate cu geamu deschis... tot asa si eu m-am saturat de scoal asi no fost nevoie sa ma imbolnavesc ca am mancat ceva si am vomitat si gata cu sc o saptamanalaughing

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cauta-ti un loc de munca. Poate este mai usor decat la scoala. Poate nu ai dotarea necesara pentru invatatura si doar la munca fizica ai face fata.Autanalizeaza-te.

| Libelle a răspuns:

Imi amintesti de mine
da bine prin clasa a cincea
vroiam sa racesc ma si eu in timpul scolii si al naibii numai in vacanta de vara se nimerea sa ma imbolnavesc.
acum...infrunt situatia.
vreau nu vreau n-am ce face.
si bolnav e rauoh go on
las-o balta, roaga-te sa iti mai usureze Dumnezeu lenealaughing

| Диана a răspuns:

Arunca-te in fata unei masini. laughing smug

| Rallu_3508 a răspuns:

laughingIncearca sa stai mult pe afara. Avand in vedere ca acum este frig si ploua, poate reusesti sa capeti o raceala.big grin
Eu am reusit.

| Marynna a răspuns:

Nu pot sa zic ca iubesc sa merg la scoala, dar nici ca urasc scoala.Nu e bine sa minti cu bolile, gandeste-te, pierzi materie inutil.In ultima saptamana din semestru, inainte de vacanta, da(atunci nici nu trebuie sa zici ca esti bolnavlaughing) dar asa nu e bine.Gandeste-te si la partile bune ale scolii, te intalnesti cu colegii, va distrati, radeti de profi, faceti tampeniilaughing

Mie cel mai mult nu imi plac tezele si lucrarilelaughing asta face scoala uratalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa renunti la scoala, daca nu te intereseaza nimic legat de ea.Nu e decat pierdere de vreme pentru tine.Cauta-ti ceva de munca.

| lavinik a răspuns:

Mananca ceva care iti face rau(sa nu faci asa ceva doar glumeam)