| AdrianMihai a întrebat:

Imi puteti da niste ponturi cum sa scap de scoala, ceva sa ma imbolnavesc sau altceva, dar nu vreau minciuni, nu-mi place sa-i mint pe ai mei.

4 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Sincer e o idee chiar proasta sa scapi de scoala pentru ca in viitor o sa-ti vezi colegii ca au ajuns la licee bune si facultati si tu la unul slab.

| Cristianne a răspuns:

Și de ce să nu te duci la școală?raised eyebrows
*Le tocilară*
Nu,acum vorbesc serios, ajută și ea la ceva, până la urmă.

| maliyna a răspuns:

Deci noi la scola cand nu avem chef sa facem ore ne prefecaem bolnavi.
luam cutia de creta si incepem sa mancam cate o bucata de aproximativ o jumatatte de cm.
in 5 minute ne creste temperatura dar sa nu ati faci griki nu e nimic periculos iar profesorii daca vede ca ai febra te trimite imediat acasa...

parinti vor crede ca esti bolnav

succes

funda?:X

| Polaris a răspuns:

"Aaaah, mama, un demon a intrat în mine, cheamă exorcistu`..."