| rico123 a întrebat:

Niste tigarii mai putin daunatoare cu filtru sau sa fie light care sa nu miroase prea tare dar sa nu fie slimuri sau electrice FUNDa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Braunion a răspuns:

Cele mai putin daunatoare tigari sunt tigarile inferioare, alea de scot mult fum si miros tare. Cu cat tigara este mai ''elevata'' cu atat este mai toxica deoarece se face din maduva frunzei de tutun (nu din frunza, cum se fac tigarile din categoriile inferioare)

2 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Tigara electronica.

| xPoc a răspuns:

Kent nanoteck, polmol slims albastru verde portocaliu, vogue, virginia slims, dunhill alb..cam astea sunt dar tigari care nu dauneaza nu exista..si daca vrei sa nu miroasa ia-ti ceva mentol... sper sa iti fie de folos raspunsul meu...astept o funda