| rico123 a întrebat:

Hey! Ce tigari imi recomandati si mie care sa fie mai putin daunatoare gen cu filtru sau light (nu stiu exact) si care sa nu miroase prea tare gen cu >menta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Nici una! Lasă-te de fumat căci îți faci numai rău. Îți recomand asta din tot sufletul. Chiar dacă acum nu ai nimic, în viitor vei avea probleme din cauza fumatului.

Cred că e imposibil să te lași de fumat dintr-o dată, dar încearcă pas cu pas să te oprești.

| airflow a răspuns (pentru SonicAndrei):

Cred ca de abia vrea sa se ia de fumat dupa ce intrebare a puswinking

| xSexyLoca a răspuns:

Kent Click! happy cu menta tongue cele mai bune

| rico123 explică (pentru xSexyLoca):

Au filtru?

| xSexyLoca a răspuns (pentru rico123):

Da. si au si o biluta pe filtru care o spargi ca sa simti gustul mentolat tongue

| Bambilika a răspuns:

Daca nu vrei sa mirosi prea tare iti sugerez sa fumezi tigari cat mai slabe. de obicei cele mentolate sau cu diferite aroma nu miros prea tare, dar sunt mult mai periculoase. Mai bine nu fumezi deloc happy!