| CarlaAnneMihaela a întrebat:

- nu pot face nimic ca să îmi vină mai devreme ciclul? -,- adică plec în tabără pe 21 big grin fundiţă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Imi pare rau dar chiar nu se poate face nimic

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai ce face pentru ca menstra să vină mai repede!

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Din pacate nu se poate.
Asta este ghinionul tau, nu ai ce sa faci.
Distractie placuta in tabara!
Te pup!

| 8mariastar a răspuns:

Nu poti dar ai pute sa faci in adins sa racesti la ovare ca luna asta sa nu iti mai vina dar e periculos te sfatuiesc sa nu faci asta