| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face sa imi vina menstuatia mai repede? imi vine pe 25 si eu plec intr-o tabara pe 29 [ care are si piscina ].

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Nu ai cum să faci ca să-ţi vină menstruaţia mai repede - EXISTĂ un medicament, dar NU-l poţi obţine decât de la un medic ginecolog, care NU ţi-l dă pentru aşa "fiţe"/mofturi!

Acel medicament NU este o bomboană Tic-Tac sau m&m - se prescrie NUMAI în cazuri grave ( de dereglare a ciclului menstrual )!

Deci, poţi să-ţi iei ADIO de la această idee, şi să te "aprovizionezi" cu OB-uri ( singura soluţie acceptabilă )!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iei anticonceptionale si o amani

| blueSky_3324 a răspuns:

Mai repede nu stiu nici o pastila, dar stiu ca este un remediu pentru a-ti intarzia, nu cunosc exact denumirea, dar trebuie sa te duci la un control si-ti va da medicul, sau daca ti-e frica de medic, la un farmacist(a) si-ti v-a intazia cu siguranta. fundita?

| Sim0 a răspuns:

Nu te-as sfatuii :]. Asta ar insemna sa consulti un medic ginecolog, care sa te sfatuiasca. Ai putea incerca OB-uri, sunt foarte de folos cand esti la mare, piscina etc :]. Sau poti incerca ceai de coada soricelului ( 4 cani ), bea vin rosu, aspirina. Cel mai sigur este un OB;].

| FeliL112 a răspuns:

Fundoii? Genial.

| zeisha a răspuns:

Sa iti pui ob si sa fie mini