| PopaLavinia a întrebat:

Nu radeti plzz!
Am nevoie urgent pas cu pas cum se face o clisma! Repede!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Alinailies a răspuns:

La farmacie gasesti mini clisme(pentru copii) sau clisme.
Sunt mini sticlute din plastic.
Du-te si intreaba la farmacie sau cauta direct pe google sa vezi despre ce este vorba(daca ti-e rusine)
Scrie pe prospect cum se folosesc.
Rezultatele sunt imediate.
Succes!?

| Ali29 a răspuns:

Vrei sa îți faci tu sau sa iti faca cineva? In primul rand te duci la farmacie si iti cumperi( nu stiu cum se numescte, un recipient si un furtun). Vii acasă, pui apa caldă, te intinzi pe o parte in pat, bagi furtunul in fund si apa curge. Daca tu ai nevoie ar fi bine sa te ajute cineva. Ce vârstă ai?