| Ćřęøےίиąą a întrebat:

Cum ai demontrez unui baiat ca nu mai tin la el laughing)? plzz fundiza sigh
am nevoie urgent chatterbox

Răspuns Câştigător
| sysy_1065 a răspuns:

Trebuia sa ma intrebare p mine inima meahee heevbm noi p strhee heefundita?:*:*::*

4 răspunsuri:
| Ćřęøےίиąą explică:

Nu laughing deci am fost cu el si inca al mai iubesc
si vreau sa``i dem. ca nu-l mai iubesc
ca lui ai place sa ma enerveze si ma supar pe el
si face ca ati trece ca stiu ca ma iubestiat wits' end

| vlad9gabriel a răspuns:

Da-te la altu si gata

| Armando16 a răspuns:

Pai mai intai spune-i ca il placi si daca si el te place pe tine cu adevarat pune la status chestii din astea mai amoroase si apoi daca da roade invita-l undeva. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin funditahee hee

| sysy_1065 a răspuns:

U trebuia sa ma intrebi p mine inima mea :Xdeci nu inkerca sa-i faci in oftica ca dpa akeea isi da seama