| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti cam de la ce varsta te poti opera la nas?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Capsunicax3 a răspuns:

Ba da.:* pai desigur ca la o varsta frageda nu te poti opera pentru ca corpul tau e sensibil. te poti opera la anii 18+ pentru ca atunci devii,, dezvoltata'' bafta.:*

23 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rinoplastia ( corectarea nasului ) se face pe la18-19 ani. Înainte de această vârstă pot apărea complicaţii.

| Ideea a răspuns:

De la 18 in sus.

| MissVamp a răspuns:

18,19 ani pentru siguranta ta

| jolidon a răspuns:

Ai o problema medicala sau vrei sa fie pentru imbunatatirea aspectuluihappy?

| TuRqOiSe a răspuns (pentru jolidon):

Pentru aspect

| jolidon a răspuns (pentru TuRqOiSe):

Si eu vreau:-) pentru aspect. ce problema ai la el? e mare? stramb? borcanat? lung? sunt multe tipuri de nas

| TuRqOiSe a răspuns (pentru jolidon):

E mare si stramb.La tine cum e?happy

| jolidon a răspuns (pentru TuRqOiSe):

Trimite-mi un mesaj privat cu id.ul de mess si iti explic acololaughing)

| TuRqOiSe a răspuns (pentru jolidon):

Dar nu ma lasa ca sunt membru junior.Trimite-mi tuhappy

| jolidon a răspuns (pentru TuRqOiSe):

Zice ca nu accepti mesaje private ca voiam sa vorbim privat era mai usor

| Blalala a răspuns (pentru jolidon):

laughing)

| jolidon a răspuns (pentru Blalala):

?

| TuRqOiSe a răspuns (pentru jolidon):

Nasol

| Blalala a răspuns (pentru jolidon):

e mare? stramb? borcanat? lung? sunt multe tipuri de nas rolling on the floor

| jolidon a răspuns (pentru Blalala):

Pai asa estehappy. cand esti nemultumit de forma nasului este una din variantele de mai sushappy

| Blalala a răspuns (pentru jolidon):

Da dar este amuzantlaughing[nu nasul]

| jolidon a răspuns (pentru Blalala):

Stiiiiiiiiiiiiiiiiiiiu..am vazut tot felul de specimenehappy daca stai sa te uiti asa la lume.e o lume plina de nasosi ar trebui sa ne acceptam asa cum suntem.rolling on the floor putea fi mai rau

| Blalala a răspuns (pentru jolidon):

rolling on the floor))))))))

| yourgirl a răspuns:

De la 18

| iLov3pitik1 a răspuns:

Daca ai o problema grava te poti opera si inainte de 18 ani, dar rinoplastia de face in mod normal de la 18 ani.

| Andreya002 a răspuns:

De la 18 ani în sus, caci și eu am o problemă la nas.

| Constantynyn a răspuns:

Iti recomand sa te operezi la nas de la 18, 19 ani in sus ca pana atunci organismul tau este in crestere si este fragil mult succes!

| YouFlavius a răspuns:

De la 25 ani pentru ca atunci se formeaza bine nasul