| Cristina2216 a întrebat:

Nu stiu ce-i cu mine...sad si sunt cam speriata.ma doare capul de cateva zile.ma doare cand ies in frig afara (fara fes). si beau apa intr-una.nu pot sa ma opresc.nu inteleg de ce beau atat apa.transpir foarte mult.si simt ca ma sufoc de caldura.va rog ajutati-ma. nu stiu ce-i cu mine! Funda crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BGDs a răspuns:

Poate ca erai deshidratata si de aceea beai apa multa. Daca se mentin simptomele astea du-te la medic ca poate fi o dereglare hormonala pe care trebuie sa o tratezi din timp

3 răspunsuri:
| BGDs a răspuns:

S-ar putea sa ai sinuzita daca te doare capul cand stai in frig. Ai facut febra? Cat de multa apa bei?

| Cristina2216 explică:

Acum sincer ma simt mult mai bine.Nu,dupa cate stiu eu nu am facut febra deloc, acum am inceput sa nu mai beau apa ca inainte, beam cam de 5-6 ori in 5 miin

| ionik a răspuns:

Nu e nimica grav.si eu mai am momente in care seara beau dea apa...si pe mine m-a durut capu timp de o saptamana si era frig si am luat eu cateva pastile pentru dureri de cap si mi-a trecut in cele din urmabig grin