| Bogdan_9316 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac, ma simt tot timpul rau prin corp, am fost la medicu de familie. am lipsa mare de calciu, vitamine, minerale etc. mi-a dat ceva tratament. Nu stiu ma simt asa rau prin burta parca mar durea partea dreapta, m-am apasat sa vad daca am apendicita dar nu ma doare pot sa umblu. mi sa mai zis ca poate ma doare ca din cauza lipsei de calciu acolo am senzatia ca ma doare.

Ce sa fac? Ma simt slabit nu am forta in mine. ce sa fac?
exercitii ceva?
Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai urmeaza tratamentul indicat de medic, poti consuma fructe/legume/ceaiuri cu miere si lamaie/mananca oua/lactate/branzeturi si vei vedea ca o sa fie bine
O seara buna si sanatatehappy

| mgtow a răspuns:

A venit vremea sa mananci sanatos si sa te ti de tratament, altceva nu ai de facut.