| Sfinnx a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac.De cateva zile, chiar doua saptamani am inceput sa mananc enorm de putin.O MASA PE ZI! Mananc jumatate de portie si atat! Nu am pofta de mancare deloc, sunt stresata mai mereu.Nu stiu ce sa fac... vreau sa ma ingras, dar cu toate problemele recente si stresul zilnic nu pot.Am doar 16 ani si nu vreau sa ajung sa fiu ca alea anorexice.Acum 1 an jumate purtam la blugi marimea 37 si de abia ii puteam lua pe mine.Si acum... port blugi de marime 35-36 care imi sunt largi si nu stau bine pe mine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Calmează-te şi fă mult efort. Asta îţi va mări apetitul.

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

35-36? Eu port 32 si sunt baiat si chiar nu ma vad slab, inca as mai vrea sa mai slabesc.