| GeannyCatty a întrebat:

As vrea sa ma costumez intr-o rapperita, dar nu stiu cum...nu as vreau sa port blugi largi, ar merge unii intre? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

Pai poti pantaloni cu turul lasat, sau blugi macar incretiti, ori rupti. Daca ai o pereche mai veche ii poti rupe tu cu foarfeca, si ii face cu razatoarea!happy tricouri largi, cu scrisuri mari, hanorac colorat, daca ai sapca de rapper..De exemplu eu am cu monster energy, marijuana. daca nu, poti opta la parul desprins si suvite impletite, dar nu toate! xD Ori daca stie cineva sa iti faca niste dreaduri! Un lant lung si voila..esti o rapperita! happy Presupun ca de Halloween vrei sa te imbraci asa.

| GeannyCatty explică (pentru KirigayaKirito):

Da, de halloween. Mersi pentru ajutor :*

| KirigayaKirito a răspuns (pentru GeannyCatty):

Cu placere! ^^ Bafta! Have fun! xD

6 răspunsuri:
| Dydy95 a răspuns:

Fetele care vor sa fie rapperite nu pot purta in nici un caz tricouri largi. Daca porti tricouri largi arati ca dracu, dar daca iti iei pantaloni largi si un maieu sau tricou mulat si un sutien dragut o sa fii o rapperita sexy, nu un baiat cu parul lung. Poti purta o sapca, niste tenisi si un hanorac pe care sa il lasi descheiat tot timpul. Nu ma intereseaza ca deja ai ales raspunsul castigator, vreau doar sa te ajut.Dar tine minte sa nu iti iei tricou larg ca o sa fie nasol si nici un baiat nu o sa se uite la tine. Stiu ca e pentru halloween dar incearca sa fii draguta si sexy si rapperita in acelasi timp. Sper ca te-am ajutat si te-am convins ca nu e bine sa iti iei tricouri largi.

| GeannyCatty explică (pentru Dydy95):

Ms de sfat :*. Dar daca mi-as lua o pereche de colantii albastri si peste pantaloni scurti cu un maieu alb mulat si peste o bluza ft scurta care e peste buric ar merge?

| Dydy95 a răspuns (pentru GeannyCatty):

Ar fi dragut, dar nu ai mai fi rapperita atunci.Nu ai pentru ce :*:*. Sper ca te-am ajutat. Distractie placuta>big grin

| mihaelaestee a răspuns:

Buna. Si eu fac la fel. Prinde-ti o codita intr-o parte, tapez-o sau increteste-o. Apoi da-te cu rimel si fa-ti buzele negre, unghiile negre. poarta pantaloni starnti cu lanturi si o geaca de piele sau musama cu multe buzunare si lanturi. Puneti multe bratati.

FUNDA?happy