| Mariuss32 a întrebat:

Nu stiu daca am ales categoria corecta. Ma rad la penis in fiecare sambata(aceasta fiind a 4-a) si tot imi ieseau niste "bubiti" care daca ma scarpin ma mananca, cum scap de ele? Sau cand trec?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ilbeblack a răspuns:

Te-ai iritat,Foloseste un gel sa spuma de ras care sa aiba ceva aftershave in el, ca sa nu dai direct cu aftershave ca pisca rau, sa folosesti asa spuma sau gel un timp, pana te obisnuiesti, dupa te poti rade cu orice, stiu ca am patit big grin. Sper ca te-am ajutat big grin

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa mergi la un medic. Sfaturile de aici pot sa-ti inrautateasca situatia.

| darrio2007 a răspuns:

De ce te razi? Pentru ca si altii o fac? Nu te mai rade.Nu degeaba creste acolo.

| darriya a răspuns:

Te iriti lasa penisul in pace laughing) cumparati de la farmacie o crema de galbenele "balsam"si te dai cu ea, unde iti ies bubite

| Kennedy97 a răspuns:

In primul rand, orice barbierit se face dupa ce pielea a stat cel putin 10 minute in calda, asa ca cel mai indicat moment sa te razi este dupa ce ai facut baie sau dus. Atunci firele de sunt mult mai moi, iar porii pielii sunt deschisi, astfel ca sansele de aparitie a iritatiei sunt minime.
Foloseste si spuma de ras! Chiar daca e o chestie hilara laughing