| DacianFlorian714 a întrebat:

Nu știu dacă am apendicita? Și nu vreau sa vizitez doctorul de familie,pentru ca nu ma doare foarte tare partea dreapta și mă doare când fac efort, nu cred că am voi ce credeți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa mergi urgent la medicul de familie! Nu musca si daca ai noroc scapi cu viata. Orice intarziere iti poate fi fatala. Eu era sa mor.

| darrio2007 a răspuns:

Mergi la medic. E posibil sa ai apendicita.

| Violleta2022 a răspuns:

Atunci stai acasa, daca nu vrei la medic, ca noi oricum nu te putem consulta prin ecranul unui computer.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că ai.