| AAandreeaAA a întrebat:

Nu stiu dc, dar la scoala nu ma mai duc in recreatie cas trista! dc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai nu mergi pentru ca esti trista.Esti trista pentru ca tu sti de ce esti trista.Deci raspunsul la intrebarea ta l-ai dat chiar tu.Vezi de ce esti trista, rezolva problema si dupa vei merge si in recreatie.Bafta!

| Daria a răspuns:

Asta stii doar tu.De unde sa stim noi, strainii, ce e in mintea si in sufletul tau? Traiesti fiecare clipa si lasa asa zisele "depresii"din nimicuri.
:*

| Ruxi_8811 a răspuns:

Pai de unde sa stim noi de ce esti trista? Incearca sa te confrunti cu problemele tale si vei vedea ca vei iesi si u in recreatie laughing

| AAandreeaAA explică:

Eu iubesc un baiat, ma place si el pe mine, dar cred ca place pe doua colege de la mine din clasa. cred ca asta ma framanta

| MaRy_2365 a răspuns:

Te supara ceva, ai ceva pe inima...incearca sa vorbesti cu cineva, sa te descarci. Fi mai energica! Daca nu reusesti sa treci mai departe consulta un psiholog.