| anonim_4396 a întrebat:

Nu va pare rau ca a trecut iarna? M-o apucat astenia de primavara din ian sad CSF acum? Voi nu aveti?

La voi cum a fost? Aici la Buc parca nici n-am avut iarna sad

Au fost cateva zile mai friguroase prin dec, a nins o data si atat.
In rest de Craciun 15 grade. Acuma afara e cam primavara de o luna sad
E frig in casa, ca asa e cu nea primar asta dar in rest afara e soare mereu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Depinde, mie imi place primavarea si vara cel mai mult
Cei care au dat la lopata ca sa poata iesi din casa nu stiu daca iubesc la fel de mult iarna ca tine
Abia astept sa cant " e vara afara, e soare afara"