| king5151 a întrebat:

Am vazut ca dupa 4 februarie o sa fie aproape toata luna temperaturi de -2 -6 grade, sunt sanse sa ninga in toata tara cum a nins acum cateva zile?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sper că nu. Eu suficient să ningă la munte. Nu e nevoie de haos și mizerie prin orașe.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| Freya1 a răspuns:

La mine sunt grade cu minus și zăpadă aproape pana în genunchi.

| Catrice a răspuns:

Vai ce frig o sa fie să-ți iei haine groase și neapărat fular de lână și nu cumva sa mergi la munte ca ingheti și mai rău.

| UserRo10 a răspuns:

De obicei la temperaturi de -6 grade nu ninge. O conditie minima este ca temperatura sa fie in jur de -1grad sau chiar 0

| king5151 explică (pentru UserRo10):

Si in zone de munte ce mai zici?