Întrebare recomandată | Pepsy92 a întrebat:

Nu va suparati, am si eu o problema. Vreau sa stiu daca la Regina Maria se pot face analizele pentru scoala de soferi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Ai aici policlinicile si spitalele care sunt autorizate sa faca fisa medicala pentru permisul auto :
http://conducrelaxat.blogspot.ro/......reaza.html

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, de ce s-ar face analiza pentru scoala de soferi.

| andru10best a răspuns:

Nu stiu sigur, dar eu cred ca se poate.

| elyn a răspuns:

Buna! E posibil ca scoala unde urmezi cursurile sa colaboreze cu diverse policlinici, intreaba instuctorul, daca nu anlizele se fac la orice policlinica, in jur de 100 ron, fara probleme, bafta la examene!