| Radandam a întrebat:

O entorsa la glezna sau o fractura la glezna, care doare mai tare? Este adevărat ca dacă ai o fractura la os nu poți sta de durere acasă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca fractura
si am avut 3, iti zic fractura doare de urli

| Radandam explică (pentru suntserios):

Aaa, ok. Deci dacă e sa ai fractura nu mai poți continua un meci de fotbal sau ai avea dureri mari și ai ajunge la spital, nu?

| suntserios a răspuns (pentru Radandam):

Sa continui un meci de fotbal cu fractura?
nici sa mergi nu mai poti

| goguPatent a răspuns:

Fractura cred ca e cea mai intensa durere pe care am simtit-o in viata mea