| alinstefan33 a întrebat:

O fata a avut ciclu opt zile s-a oprit ciclu si astazi iar i-a venit, o pata asa rosu inchis.Ce ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stim, sa o duca maica-sa la ginecolog... ca asta nu-i treaba ta de baiat.

| dullcat a răspuns:

Nimic. De ce tot pun baietii intrebari in locul fetelor?

| darrio2007 a răspuns (pentru dullcat):

Mai ingrijorat este el decat ea. Stie el ceva.

| newaccountbye a răspuns:

Mai exista și dereglări hormonale. Nu va mai speriați ca nu se întâmpla nimic!