| SadBoyForever a întrebat:

O lovitura primita cu pumnul sub operatia de apendicita poate cauza probleme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

In alea cateva saptamani dupa operatie mananci cu paiul si nu ai voie nici sa razi, deci...ai grija.

| AdelinaC a răspuns:

Depinde...adica exista posibilitatea sa se desprinda operatia(asta daca e facuta de curand ca daca e facuta de cativa ani nu e nicio problema)

| SamSon a răspuns:

Se poate

| bogdanfree14 a răspuns:

Nu ...nu are ce probleme sa cauzeze deoarece la operatie de apendicita se scoate apendicele daca ai fi avut o operatie de hernie mai ales de hernie inghinala da atunci ar fi fost o problema grava dar asa stai linistit si incearca totusi sa te feresti

| Gabriel892 a răspuns:

Nu,decat daca e facuta de curand