| anonim_4396 a întrebat:

O mica intrebare:
Am o problema, noaptea salivez atat de mult ca s-a ingalbenit pana si topperul de sub perna(e alb)
Ati patit? E normal sa curga atat de multa saliva? Probabil nu dorm total pe perna, dar ma enerveaza ca murdaresc.
Aveti idee, de asemenea, care poate sa fie cauza? Am unele probleme cu dantura

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| TipaAia369 a răspuns:

Pot sa fie foarte multe raspunsuri aici, atat probleme simple cat si mai grave. Iei ceva tratement? Si unele tratamente dau acest efect advers. Cel mai indicat e sa intrebi un medic, maiales daca ai si alte probleme asociate, sugestive pentru o afectiune. Multa sanatate!